Yerel Gündem Haber Girişi : 18 Eylül 2023 15:56

KONSERİN COŞKUSUNU DOYA DOYA HİSSETTİLER

 

Düzenlediği birbirinden güzel etkinliklerle vatandaşların sosyal hayatına renk katan Yalova Belediyesi, Gazipaşa Caddesi'de ki Mini Amfi'de unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Haber/ Hanife CÖMEZ

KANAAT HABER/ Yalova Belediyesi vatandaşların sosyal hayatına renk katmaya devam ediyor. Mini Amfide düzenlenen gecede Sadullah Öztürk ve Rıdvan Doğan Konseri ile Yalova sahilinde yer aldı. Sanatçılar Öztürk ve Doğan konser alanını dolduran Yalovalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

Gerçekleşen konsre vatandaşlar akın etti..

Yalova belediyesi tarfından geleneksel hale gelen ve eğlencenin her yaş grubuna hitap eden yaz konserlerinde, birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Cumartesi gecesine renk katan konserde, ilk olarak Rıdvan Doğan ardından da Sadullah Öztürk en güzel şarkı ve türkülerini Yalovalılar için seslendirdi.Anfi alanı dolduranlar vatandaşlar, konser süresince şarkılara hep birlikte hep bir ağızdan eşlik ederek gece boyunca halay çekerek eğlendi.

 

 

Konsere katılan Belediye Başkan Yardımcısı Bahaddin Erbay, Sadullah Öztürk ve Rıdvan Doğan'ı tebrik ederek çiçek takdim etti. Başkan Yardımcısı Bahaddin Erbay, performanslarıyla Yalovalı vatandaşlara unutulmaz anlar yaşatan, konserin coşkusunu doyasıya hissettiren sanatçılara ve konser alanını dolduran vatandaşlara teşekkür etti.