• Yalova İmes
Siyaset Haber Girişi : 05 Mart 2022 23:52

MECLİS'TE YUMRUKLU KAVGA!

 

CHP- MHP Vekilleri Birbirine Girdi

 

TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve MHP'li vekiller arasında gerginlik meydana geldi. Yaşanan gerginlik, bir süre sonra artarak yumruklu kavgaya dönüştü.

 

TBMM Genel Kurulu, 'Nükleer Düzenleme Kanunu Teklifi'ni görüşmek üzere Meclis Başkan Vekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Grup önerileri üzerine milletvekillerinin konuşmaları devam ederken MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in sataşma olmamasına rağmen AK Parti milletvekillerine sürekli cevap verdiğini söyleyerek tepki gösterdi.

 

 

TANSİYON YÜKSELDİ

 

Bülbül söz isteyerek, "Bıktık artık ya böyle bir şey olamaz. Size sataşma olmamasına rağmen sürekli cevap veriyorsunuz" dedi. Bunun üzerine MHP ve CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.

 

 

 

 

MECLİS'TE YUMRUKLU KAVGA

 

Milletvekillerinin ayağa kalkması üzerine oturuma ara verildi. Verilen arada genel kurulda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel'e yumruk attı. CHP'li Özel ve diğer milletvekilleri araya girerek Yılmaz'ı sakinleştirmeye çalıştı. CHP'li Cengiz Gökçel ise milletvekilleri tarafından genel kuruldan çıkarıldı.