Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

Muhtarlar belediye çalışmalarının ayrılmaz bir parçasıdır!

Belediye-muhtar işbirliğinin belde de oldukça önemsendiğini söyleyen Başkan Canbay, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek muhtarlar toplantısı gerçekleştirdi..

Mahalle muhtarları belediye hizmetlerinin halka ulaştırılması anlamında oldukça önemli bir görev üstleniyor..

Haber/Hanife Cömez

Subaşı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Özlem Başer’inde hazır bulunduğu toplantıya; Merkez Mahalle Muhtarı Jale Uzun, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman Atan ve Altınkent Mahalle Muhtarı Mehmet Aytaş ve Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay katıldı.

Subaşı’nın üç mahallesinde hizmet veren  muhtarlarla gerçekleştirilen toplantıda, muhtarların talep, öneri ve fikirlerini dinleyen Başkan Canbay, “Öncelikle belediyenin mevcut imkânlarıyla halka en nitelikli hizmetleri sunma çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Muhtarlarımızla fikir ve öneri paylaşım toplantısının benim için diğer toplantılardan farklı bir yeri, farklı bir anlamı var. Muhtarlar toplumun aslında bizatihi kendisi, toplumun kalbi, beyni, ilk temas kurulan noktası. Bu noktada tabi muhtarlarımızdan gelen önerileri, talepleri biz aslında mahallenin talep ve önerileri olarak değerlendiriyoruz. Bu yüzden mahalle muhtarlarımızı belediye çalışmalarının ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Hemşehrilerimizin yaşadığı mahallelerde ortaya çıkan sorunları muhtarlardan bizzat öğrenmek, işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Belediye-muhtar işbirliğinin beldemizde oldukça önemsendiğini de gözlemliyorum. Bizlerin mahallelerdeki birer temsilcisi konumundaki tüm muhtar arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İlk dönemde olduğu gibi, yeni dönemimizde de ”Birlikte Yöneteceğiz” ilkemize sahip çıkmaya disiplinimizi bozmadan hizmetlerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Her ay düzenli olarak yaptığımız Muhtarlar Toplantımız, halkımızın sesinin, muhtarlarımız ve Kent Konseyimizin aracılığı ile vücut bulması, hizmete dönüşmesine katkı sunuyor. “şeklinde konuştu.

Muhtarların görüş ve önerileri dinlendiği toplantıda; mahallelere ilişkin talepler, ilgili birimlere iletilmek üzere notlar alındı. Başkan Canbay, muhtarlara ve kent konseyi üyelerine katılımları için teşekkür etti.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT