Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

MUSTAFA TUTUK’TAN TÜM PERSONELE YILBAŞI SÜRPRİZİ

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediyenin tüm birimleri ve iştiraklerinde çalışan personele yeni yıl ikramiyesi yatırıldığını açıkladı. Başkan Tutuk yaptığı açıklamada özverili çalışmalarından dolayı personeli kutladı.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediyenin tüm iştiraklerinde çalışan personele (memur, işçi, Personel A.Ş., YABELTAŞ, Yalova A.Ş., YASKİ ve YAKAB) ikramiye verildiğini bildirdi.

Göreve geldiği ilk günden itibaren personelin her zaman yanında olduğunu söyleyen Başkan Tutuk, konuyla ilgili kısa açıklamada bulundu. Yeni yıl ikramiyesinin hayırlı olmasını dileyen Başkan, “Personelimiz Yalova’mız için canla başla çalışıyor. Bizler de onların emeğini karşılıksız bırakmıyoruz. Özveriyle hemşerilerimiz için çalışan, alın teri döken tüm personelimizi kutluyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Bugüne kadar kimseyi mağdur etmedik, etmeyeceğiz. Alışılagelmişin dışında işler yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Biz Yalova Belediyesi olarak kocaman bir aileyiz. Yeni yıla girerken belediye personelimizin tamamına ikramiye verdik. Hayırlı uğurlu olsun. Belediye başkanı olarak personelimizin daima yanındayım” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT