Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

Öğrencilere, trafik eğitimi!

Öğrencilere trafik konusunda farkındalık oluşturuluyor

Altınova İlce Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği, merkezdeki okullarda öğrenim gören öğrencilere trafik eğitimi vermeye başladı..

Altınova İlce Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği görevlileri, öğrencilere trafik konularında farkındalık oluşturmayı amaçlayan eğitimler düzenledi. Bu eğitimlerde, genel trafik güvenliği kuralları, emniyet kemeri kullanımının önemi ve karşıdan karşıya geçme konuları detaylı bir şekilde ele alındı.

Örneklerle anlatıldı..

Altınova Vakıfbank İlkokulu Konferans Salonu’ndaki eğitim çalışmasında öğrencilere trafik bilinci eğitimi verilirken, trafik kuralları tek, tek anlatıldı. Her konuda farklı örneklerle öğrencilere bilgi verildi. Öğrenciler temel trafik eğitimi çerçevesinde merak ettiklerini polis ekiplerine sorarak, bireysel bilgiler de aldı. Ayrıca, öğrencilere okul servis araçlarına güvenli şekilde binme ve inme konularında eğitim verildi.

“Eğitimler devam edecek..”

Trafik eğitiminin önemini vurgulayan Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, “Öğrencilerin trafik kurallarına uygun davranışlar sergileyerek kendilerini ve diğer yolcuları güvende tutmalarını hedefliyoruz. Okullardaki eğitimler planlanan program çerçevesinde devam edecektir” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT