Yerel Gündem Haber Girişi : 12 Ocak 2022 20:15

ORAL ÇİFTİNDEN İLÇE BÜYÜKLERİNE SALGIN UYARISI

ORAL ÇİFTİNDEN İLÇE BÜYÜKLERİNE SALGIN UYARISI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçe büyüklerine evlerinde ziyaret etti. İlçe büyüklerini her fırsatta ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Oral, “Onlar bizim baş tacımızın tacımız, kıymetlilerimizdir. Onlar bizim bereketimizdir” dedi.

Başkan Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, yaptıkları ilçe büyüklerine salgın konusunda uyarılarda bulunarak, kurallara uymalarını istediler. Başkan Oral, “Allah, tüm büyüklerimize sağlıklı ve mutlu nice uzun ömür versin” diye konuştu.

Hayır dualarını aldılar

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, eşi ile birlikte evlerinden çıkamayan yaşlıları ziyaret etti.

Başkan Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, ilçe büyüklerini evlerinde ziyarete etti. Yaşlıların hal ve hatırlarını soran Oral Çifti, taleplerini dinledi. İlçe büyüklerinin hayır dualarını da alan Oral Çifti, ziyaretlerinin belli aralıklarla devam edeceğini dile getirdiler.

“Bizi biz yapan değerlerimizdir”

Her fırsatta ilçe büyüklerini ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Oral, “Yaşlılarımız bizi biz yapan değerlerimizdir. Çınarlarımız bizim için çok önemlidir. Onların kıymetini bilip, onlarla hasbihâl ederek, onların hayat hikâyelerinden dersler çıkarmalıyız. Yaşlılarımızın tecrübelerinden yararlanmalıyız. Yaşlılarımızın ellerinden öpüyorum. Onların emrine amadeyiz” dedi.

Oral Çifti, ziyaretlerde ilçe büyüklerine ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.