Yerel Gündem Haber Girişi : 07 Ocak 2022 02:11

Oral: Minnet borcumuz var

ORAL : Minnet Borcumuz Var!

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan Başkan Oral, “şehit ve gazi olan kardeşlerimize ve onların ailelerine bir minnet borcumuz var” dedi.

Bilgi verdiler

Yapılan çalışmalar hakkında Başkan Oral’a bilgi veren dernek yöneticileri, “Başkanımıza; şehit ve gazi ailelerimize göstermiş olduğu ilgi, hizmet ve desteklerinden ötürü camiamız adına şükranlarımızı sunarız” dediler.

“Yanındayız, emrindeyiz”
Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize ve onların ailelerine minnet borcunun olduğunu söyleyen Başkan Oral, “Biz her zaman onların yanındayız, onların emrindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” diye konuştu.