Yerel Gündem Haber Girişi : 30 Aralık 2021 18:05

Oral: Yeni yıla umutla giriyoruz

Oral: Yeni yıla umutla giriyoruz

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2022 yılının ilçemize, Yalova’mıza, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diler, Mekke’nin Fethinin 1392’inci yılını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Dünyayı etkisi altına alan ölümcül salgın hastalık COVID-19 ile doğal afetler nedeniyle zor günlerin yaşandığını ifade eden Başkan Oral, “2022 yılını insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu.

“HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Zor bir yılın geride bırakıldığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yeni yıla umutla ve daha çok çalışarak girildiğini ifade etti.

Başkan Oral yayınladığı mesajda, ”Tüm vatandaşlara sağlıklı, huzurlu, mutlu nice yıllar dilerim. Yeni yılla birlikte yeni hizmetlere devam edecek. İlçemizi layık olduğu yerlere hep birlikte taşıyacağız. Daha nice hizmetleri; Hükümetimizle, Valimizle, Kaymakamımızla, Milletvekillerimizle, AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımızla, İl Genel Meclis üyelerimizle, Belediye Meclis üyelerimizle, personelimizle, sanayicimizle, vatandaşlarımızla el ele vererek hep birlikte yapacağız. İlçemize daha nice hizmetleri getireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle barış ve kardeşliğin egemen olduğu dünyada tüm güzelliklerin sizlerle olması dileğiyle, hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum.

Vatandaşlarımızdan başta maske, mesafe ve temizlik kuralları olma üzere salgına yönelik tedbirlere titizlikle uymalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.