Yerel Gündem Haber Girişi : 05 Eylül 2023 10:48

Oral: 'Zabıtamız 7/24 görev başında'

 

 

Metin Oral, kesilen cezaların kentin huzuru için gerekli olduğunu söyledi..

 

4 Eylül 1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 197. Yıl dönümünü kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,  “Tüm zabıta müdürlerimizin, amirlerimizin ve memurlarımızın haftası kutlu olsun” dedi.

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği personeliyle bir araya gelen Başkan Oral, “Hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliği noktasındaki rolleri, hemşeriler ve esnaflarla belediye arasında köprü görevi gören Zabıta Amirliği  çalışanlarının haftasını kutlladı.

 

Kutsal görev

Zabıtaların çok zor bir görevi olduğunu ancak zorlukların duyulan güven sayesinde aşılacağını belirten Başkan Oral, “Bizler için önemli olan, kentin ve hemşerilerimizin huzurunu sağlamaktır. İlçemizin daha huzurlu, güvenli ve sağlıklı olması için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Özverili çalışma

Kurallara uymayanlara ceza yazmak zorunda kalındığını vurgulayan Oral, “Kurallara uymayanlar için kesilen cezalar, kişiyle değil kentin huzuruyla ilgilidir. Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği, ilçemiz ve vatandaşlarımız için özveriyle görevlerini yerine getirmekte, 7 gün 24 saat çalışmaya devam etmektedir. Özverili çalışmaları için zabıta Amirimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.