Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Oral’dan Gönül Belediyeciliği

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, eşi Yasemin Oral ile birlikte ev ziyaretlerine devam ediyor..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, eşi Yasemin Oral ile birlikte ev ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerde, vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Oral, çocuklarla da keyifli vakit geçiriyor.

Gönül belediyeciliği..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, gün içerisindeki yoğun çalışma programlarının ardından ev ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor. Ziyaretlerde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Oral, gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olmaya gayret gösteriyor.

“Gönüller yapmaya geldik..”

Başkan Oral, “Bir yandan ilçemizi daha ilerilere taşıyabilmek için aşk ve gayretle çalışırken, bir yandan da hemşerilerimizin hanelerine konuk olarak, onlarla bir araya geliyoruz. Yunus Emre’nin, ‘Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik’ sözünü düstur edinerek ilçemizi hane hane geziyor, kendilerinin talep ve beklentilerini dinliyoruz. Bizleri hanelerine kabul eden hemşerilerime teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

“Her zaman yanlarında ve emrindeyim..”

Ailemizin her ferdinin mutluluğu ve huzuru için canla başla çalışmaya devam edeceklerini de söyleyen Oral, “Büyük Altınova ailemizin kıymetli büyükleri başımızın tacı. Onların evladı olarak her zaman yanlarında, emrindeyim. Ailemizin ve ilçemizin bereketi büyüklerimizin ellerini öpmeye hayır dualarını almaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Rabbim büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz de bizim en kıymetlilerimizden. Toplumun her kesimiyle bir araya gelerek, ilçemiz için çalışıyoruz” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT