Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Personel servisi araçlarında yaş güncellemesi yapıldı

Altınova Belediye Meclisi, Kamu Kurum ve Kuruluşları Personel Servis Hizmet Yönetmeliği’nin Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik üzerine servis araçlarında yaş sınırlamasında güncelleme yaptı..

Altınova Belediye Meclisi, Kamu Kurum ve Kuruluşları Personel Servis Hizmet Yönetmeliği’nin Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik üzerine, Altınova Belediyemiz Özel Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde değişiklik yaptı.

19 yaş sınırı geldi..

Konuyla ilgili bilgi veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Personel servisi olarak kullanılan araçların (otobüs ve minibüs) merkezi idarenin uyguladığı yaş sınırı olan fabrikasından imal edildiği tarihten sonra gelen ilk takvim yılı esas alınmak kaydıyla 19 (on dokuz) yaşından küçük olması olarak güncellenmiştir. Ancak 77 P 9001-9999 serili şirket araçları Karayolu Taşıma Yönetmeliği D3 Belgesi’nden aranan yaş şartı geçerli olacaktır” dedi. Altınova Belediyesi Zabıta Amiri İlker Gülbahar ise yeni güncellemenin ardından ilçe genelinde gerekli çalışmaların başlatıldığını dile getirdi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT