Yerel Gündem Haber Girişi : 05 Eylül 2023 12:00

RAHMİ ÜSTEL CADDESİ ASFALTA KAVUŞUYOR

 'Vatandaştan gelen tüm talepler değerlendiriliyor.'

Vatandaşın talebine kayıtsız kalmayan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan Rahmi Üstel Caddesi’ni asvalta kavuşturuyor.

Adnan Menderes Mahallesi Rahmi Üstel Caddesi'nde yenileme çalışmalarının başlandığını ve vatandaşlardan gelen bütün talepleri değerlendirdiklerini belirten Tutuk, şuanda mevcut olan 6 bin metrekare parke yolun, söküm işlemlerinin tamamlandığını ve caddeye 1.500 ton sıcak asfalt serileceğini söyledi.


 

A’dan Z’ye tüm mahallelerimize eşit hizmet..

50 bin ton asfalt dökerek Yalova tarihin en büyük asfalt seferberliğine imza atan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yapılan düzenlemeyi yakından takip etti. Burada mahalle sakinleri ve esnaflar ile biraraya gelen ve birbir konuşan Başkan Tutuk, “Yalovamızın her bir köşesinde çalışmalarımız devam ediyor. A’dan Z’ye tüm mahallelerimize eşit hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Rahmi Üstel Caddemizde vatandaşların yoğun talebi olan bir caddeydi. Söküm işlemleri tamamlandı. Asfaltı yol ile buluşturuyoruz.” dedi. 50 bin tonla rekor kıran Tutuk, çalışmaların devam edeceğini, şehirde bu ay 50 bin tona ek  20 bin ton daha  asfalt dökülerek ilin ulaşım kalitesini yükseltmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

.