Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

4 mevsim, 3 farklı iklim: Resul Çelik

      

Yalova Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Resul Çelik’in “Gizem Dolu Anadolu” isimli fotoğraf sergisi açıldı. Açılışı, Belediye Başkanı Mustafa Tutuk gerçekleştirdi..

4 mevsim, 3 farklı iklim fotoğraflara yansıdı!

 “Gizem Dolu Anadolu “isimli fotoğraf sergisine katılan Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencileri ve Yalovalı vatandaşlara serginin oluşum hikayesini anlatan Çelik şu cümlelere yer verdi; “4 mevsim, 3 farklı iklimin yaşandığı Anadolu’nun zenginlik ve güzelliklerini fotoğraflara yansıtmanın ve sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Türkiye’nin 81 ilini tek tek gezerek, bilinen tarihi ve kültürel mekanlarının dışında, hala keşfedilmemiş yerler ve güzellikleri de yansıtmaya çalışıyorum.”

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencilerinin sorularına içtenlikle cevap veren Çelik; “Anadolu’nun hala hayatın binlerce yıldır kesintisiz yaşandığı mekanlara sahip olduğu düşüncesiyle, bir de bunları fotoğrafladığınızı düşünün. Binlerce yıldır tarihin kalbi, bu topraklarda atıyor. İşte bu heyecanı sizlerle paylaşmak istedim” dedi.

Yalova Kent Müzesi’ndeki sergide misafirlerini ağırlayan Çelik, Yalova Belediyesi Başkanı Mustafa Tutuk’a sergiyi gezerken bizzat eşlik ederek, fotoğraflarla ilgili açıklamalarda bulundu. Sergiyi beğenen Mustafa Tutuk, “Resul Çelik’i Yalova’mızda ağırladığımız için oldukça mutluyuz.  Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde açtığı 250’nin üzerinde fotoğraf sergisi olduğunu bilmekteyiz. Bizlerde Yalovalı halkımızın bu güzel fotoğraf sergisiyle buluşmasını istedik. Tarih ve Anadolu kokan bu fotoğraf sergisi için kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT