Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Ekonomi

Rota Grup 10 Yaşında

Yalova’da ve Bursa’da yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ. Uzunlar Çiftliğinde görkemli bir davetle 10’uncu yılını kutladı.

Uzunlar Çiftliğinde düzenlenen yemek programına; Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, şirketin bünyesinde bulunan paydaşlar ve çalışan personeller katıldı.

“Büyük bir mücadelemizin sonunda 10’uncu yılımızı kutluyoruz”

Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ.’nin 10’uncu yıl davetinde konuşan Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, “Bugün burada büyük bir mücadelemizin sonunda 10’uncu yılımızı kutluyoruz. Kurulduğumuz günden beri yanımızda yer alarak bu yolda gelişmemize ve büyümüze destek veren arkadaşlarımıza, daha sonra bizlere katılan arkadaşlarımıza ve şirket bünyesinde olan bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Ses Sanatçısı Orhan Tonka tarafından kutlama yemeğine katılan davetliler için şarkılarını söyleyerek eğlendirdi.

Görkemli eğlencenin sonunda Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ. bünyesinde uzun yıllar hizmet veren personellere Rota Grup Gıda LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer tarafında plaket takdim edildi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT