Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

SAHİLLER KISA SÜREDE TEMİZLENDİ!

Geçtiğimiz günlerde tüm ülkeyle birlikte ilimizi de etkisi altına alan yağışlı hava ve fırtına sonrası Yalova Belediyesi ekipleri hummalı bir çalışma başlattı..

Titiz bir çalışma başlatan Yalova Belediyesi ekipleri, Doğu Sahil Bandı ve Atatürk Caddesi (Gazipaşa) kıyı şeritlerine sürüklenen atıkları temizledi. Kumsallarda biriken atıklar kepçeyle toplanırken, temizlik personelleri ise her iki kıyı şeridi de köşe bucak temizleyerek, her iki caddeyi tazyikli suyla yıkadı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Tüm yurdu etkisini altına hava muhalefeti nedeniyle kıyı şeritlerimizde dalgalardan dolayı olumsuzluklar yaşandı. Yalova Belediyesi olarak yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için 24 saat teyakkuzdaydık. Fırtına sonrası ekiplerimizle birlikte hummalı bir çalışma başlattık. Her iki sahil bandında, kumsallarda ve kıyı şeritlerinde biriken atıkların toplamasını gerçekleştirirken temizlik personellerimiz ise her iki kıyı şeridini de köşe bucak temizledi. Yapılan çalışmaların ardından yıkama işlemi gerçekleştirdik” dediler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT