Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

SALON DOLDU TAŞTI SAHNEDE YER KALMADI!

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonunda kültür ve sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini Yalovalılarla buluşturmaya devam etti..

‘Ailede Şartsız Saygı ve Muhabbet’ konusunun işlendiği ve konuşmacı olarak Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in yer aldığı söyleşi programına Yalovalı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide programa katılanların bir kısmı konuşmacı olan Erdim’in yanında yer aldı ve programı sahneden takip etti. Söyleşi programına Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman ile birlikte katıldı.

Saliha Erdim’in dualarla başladığı söyleşisinde insan yaşamına dair bilgiler, aile kavramı, saygı ve muhabbet, eşler arasında diyalog, çocuk gelişimi ve eğitimi konularında bilgilerini, tecrübeleriyle birlikte kendi hayatında yaşamış olduğu kesitleri aktardı.

Başkan Tutuk ‘Bizi İzlemeye Devam Edin’

Programın sonunda Başkan Tutuk, Erdim’e plaket olarak hazırlanmış Yalova Kağıdı ve çiçek takdim ederek; “Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonunda yer aldığınız ve programımıza katılım sağladığınız için teşekkür ederim. Salonu sahneye kadar dolduran Yalovalılara ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kültür ve sanat sezonumuz aralıksız olarak devam ediyor ve bizi izlemeye devam edin” dedi.

Programın ardından Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, fuaye dinlenmelik alanında söyleşi programına katılanlarla tek tek fotoğraf çekildi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT