Yerel Gündem Haber Girişi : 22 Mayıs 2023 15:45

Sandal Balık Yalova’da şık akşam yemeklerinin adresi oluyor

2007 yılından bu yana işletmeciliğini üstlendiğimiz Sandal Balık Yalova’da şık akşam yemeklerinin adresi oluyor! Nezih ve şık bir atmosferde aileniz ve dostlarınız ile düzenlediğiniz davetler için de özel bir tercih oluyor. Nikah2007 yılından bu yana işletmeciliğini üstlendiğimiz Sandal Balık Yalova’da şık akşam yemeklerinin adresi oluyo sonrası yemek, kutlama, iş ve aile toplantılarınız için tam da aradığınız mekân! Neden mi?

Davetli sayınızı, tercih ettiğiniz süsleme ve düzenlemeleri öğreniyoruz. İsteklerinizi organizasyon sorumlumuzla beraber yaptığımız görüşmelerde belirliyoruz. Bu sayede uzman bakış açısı ile isteklerinize daha doğru cevap verebiliyoruz. Aldığımız kararlar ışığında da hazırlıklarımıza başlıyoruz.

 Masa düzeni oluşturuyor, beyaz ağırlıklı süslemeler yapıyoruz. Zarif bir davet için sade süslemeler tercih ediyoruz. Renkli dokunuşlar, runner veya renkli örtü detayları kullanıyoruz. Servis takımları, kadehler, masa çiçeği, küçük aksesuarlar da tercih edebiliyoruz. Kimi zaman dikdörtgen masalarımızla uzun sofralar kuruyoruz. Kimi zaman da yuvarlak masalarımız ile dağınık masa düzeni tercih ediyor, davetlilerinizi aile ve arkadaş masalarına buyur ediyoruz!

 Akşam yemekleri için en önemli olan detay şüphesiz ki lezzetli menülerdir! Sandal Balık ailesi de size eşsiz tatlar ve birbirinden farklı lezzetler deneme şansı sunuyor. Kalabalık davetleriniz için standart menüler oluşturmayı tercih ediyoruz. Sebebi ise hızlı ve sıcak sunumlar yapabilmek, hizmet kalitesinden ödün vermemek. Sandal Balık Yalova menülerinden istediğinizi tercih edebilmeniz için menülerimizi inceleyebilir ya da meze tadımları yapabilirsiniz. Onlarca çeşit mezeden istediğiniz sayıda belirleyebilir, mevsim balıkları ve deniz mahsulleri ile sofranızı donatabilirsiniz. Günlük ve taze olarak hazırladığımız lezzetlerden memnun kalacak, taze balık ve deniz mahsulleriyle özel tatlar deneyeceksiniz.

 Siz de dostlarınız ile keyifli vakit geçireceğiniz mekânı belirlediniz ve Yalova Sandal Balık fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilir veya form ile irtibat sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Haber Paula  Arya Papureanu