Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Satranç ustaları, Altınova’da buluşuyor!

Altınova Belediyesi ve Yalova Satranç İl Temsilciği arasında bu yıl 16’ıncısı gerçekleştirilecek olan Ulusal Satranç turnuvası, 20-21-22 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Cumhuriyetin 100. Yıl Hamlesi temasıyla bu yıl 16.’ıncısı düzenlenecek olan Geleneksel Ulusal Altınova Belediyesi Satranç Turnuvası, 20-21-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Altınova Belediyesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

60 bin lira ödüllü..

Turnuvada A ve B kategorileri Elo/Ukd hesaplamalarına dâhil olup C ve Yaş grupları sadece Ukd hesaplamalarına dâhil edilecektir. Her kategoride kontenjan 64 sporcu ile sınırlı olup toplamda 60.000 ₺ nakdi ödül yönergede belirtilen sıralamaya göre dağıtılacaktır.

Kayıt yapan sporcular yönergede belirtilen Altınova Belediyespor İBAN’ına turnuva katkı bedelini yatırıp yine yönergede belirtilen telefona whatsapp üzerinden veya yaloca@tsf.org.tr adresine dekontlarını ibraz etmek zorundalar. Kayıt yaptıktan sonra 24 saat içeresinde dekontlarını ibraz etmeyen sporcuların kaydı silinecektir.

Başkan Oral’dan davet..

20-21-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Altınova Belediyesi Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek turnuvaya vatandaşları davet eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bizim öncelikli ve en önemli görevimiz başta çocuklarımız ve gençlerimiz için tüm imkânlarımızı seferber etmek. Spor, sanat ve bilimle yetişmeleri için çalışmalarımız artarak sürecek. X, Y, Z kuşağı yok! Türk gençliği var. Onları çok seviyorum ve çok güveniyorum. Onlar, güçlü Türkiye’nin yarınları” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT