Yerel Gündem Haber Girişi : 26 Temmuz 2022 12:40

ŞEHRİMİZE 6 YENİ PARK KAZANDIRILIYOR

 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, toplam 4 mahallede yapımları devam eden çocuk parklarını gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

Toplam 4 mahallede yapımları devam eden 6 parkta incelemelerde bulunan Başkan Vekili Tutuk, ayrıca son rötuşları yapılan 2. Etap Bisiklet ve Yürüyüş yolunda ki çalışmaları da inceledi.

 

 

 

Mustafakemalpaşa Mahallesi; Tolga Sokak, Postacı Sokak, Kazım Karabekir Mahallesi; Tutku Sokak, Kısmet Sokak, İsmetpaşa Mahallesi; Tınaztepe Sokak ve Dere Mahallesi; Mehmet Durman Caddesi’nde yeni park yapımlarının devam ettiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Toplam yeni 6 parkı şehrimize kazandırıyoruz. Çocuklarımızın güvenli bir şekilde kullanabilecekleri yeni nesil oyun grupları ile parklarımızı donatacağız. Parklarımız tamamlandıktan sonra çocuklarımız doyasıya bir şekilde eğlenebilir, arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirebilirler.

 

 

Yeni park yapımlarımız başta Paşakent Mahallesi olmak üzere belirlemiş olduğumuz diğer mahallerimizde de devam edecek. Yeni kazandıracağımız parkların yanında 2.Etap Bisiklet Yolunda sona doğru geldik. Bu bölgemizde yapmış olduğumuz çevre düzenleme çalışmalarıyla güzel bir görüntü oluşmaya başladı. Tamamlanmasıyla birlikte cazibe noktası haline gelecek” dedi.