Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

SİTARE CİN KRALİÇESİ ALTINOVA’DA ÇEKİLİYOR!

Serinin ilk filmi olan ve Mart ayının en geç 2. haftası vizyona girmesi planlanan “Sitare Cin Kraliçesi” Altınova’da çekiliyor..

Çekimlerinin tamamlanmasının ardından, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, kutlama yemeğine katıldı..

Film ekibi protokolle buluştu..

Senaryosunu Gökhan Aksu’nun kaleme aldığı Sitare Cin Kraliçesi isimli korku-gerilim filminin çekimleri Yalova’nın Altınova ilçesinde gerçekleştiriliyor.

Senaryosunu Gökhan Aksu’nun kaleme aldığı Sitare Cin Kraliçesi isimli korku-gerilim filminin yapımcılığını, Veysel Çukur, ana sponsorluğunu ART İnşaat’ın sahibi Recep Cineviz üstleniyor.

Güçlü oyuncu kadrosu..

15 kasımda start verilen filmin çekimleri yoğun bir tempodan sonra son buldu. Oyuncu kadrosunda, Veysel Çukur, Oğuz Serin, Şükran Çağman, Uğur Yaprak, Rabia Önal, Belinda Gizem, Engin Aksu, Ertan Güntav, Ali Biber, Turan Yürekli, Muhammet Pertek, Serhat Tosun, Miraç Şaşural, Kürşat Durmuş, Fadime Yılmaz, Yunus Padir ve Naz Aksu’nun yer aldığı filmin, yönetmen koltuğunda ise yine Gökhan Aksu yer aldı.

Kutlama yemeği..

Filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından kutlama yemeği düzenlendi. Yemeğe Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin oral, Altınova Belediye Meclis üyeleri Şaban Cineviz ve Hasan Karabacak, Ana sponsorluğunu ART İnşaatın Sahibi Recep Cineviz ve davetliler katıldı.

Nasıl yazıldı?

Sitare Cin Kraliçesi isimli korku-gerilim filminin senaryosunu kaleme alan Gökhan Aksu filmle ilgili yaptığı açıklamada, “”Sitare Cin Kraliçesi” Senaryosunu büyük bir hassasiyet ve titizlik göstererek yazdım. Bugüne kadar yazdığım tüm senaryolardan daha çok heyecanlandırdı beni, Zaten artık öyle olması da gerekiyor. Çünkü Türkiye’de alışılagelmiş korku senaryolarının mümkün nitelikte dışına çıkılması gerekiyordu. Özellikle oyuncu seçiminde çok vakit kaybettik, rolü kısa olan oyuncuları bile seçerken titiz davrandık. Zaten filmi izlerken de bu fark edilecektir” ifadelerini kullandı.

“Hiçbir şey geçiştirilmedi”

Hazırlık süreci yaklaşık 3 ay sürdüğünü belirten Aksu, “Bu süreçte özellikle Altınova Belediye Başkanı Sayın Metin Oral’ın çok fazla desteğini gördük kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Mekân ve yer seçimi konusunda Yalova merkez köyleri, Altınova ilçesine bağlı birçok belde köylerde aylarca süren bir lokasyon çalışması yaptık. Mekânlar hikayeye birebir hizmet etmesi için büyük hassasiyet gösterdik ve hiçbir detayı geçiştirmedik. Çekimlerimizin büyük bir kısmı Altınova ilçesi Kaytazdere Beldesi’nde gerçekleşti. Yalova Valiliği, Altınova kaymakamlığı, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaytazdere Belediyesinden İzinler alındıktan sonra, 4 haftalık süren büyük bir yoğun çalışma programına girdik. Film, yaklaşık 2-3 aylık sürecek düzenlemenin ardından mart ayının en geç 2. Haftası vizyona girmeyi planlıyoruz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT