Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

SONUNDA AÇILIYOR

Yalova’da ikamet eden öğrenciler eğitim-öğretimlerine kaldıkları yerden devam edecek..

Yalova İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, Yalova gündemini uzun zamandan beri işgal eden Atatürk İlkokulu ve Yalova Suzan Tunalı İlkokulu konusunun netlik kazandığını söyledi..

Marmara Muhtarlar Federasyonu Başkan YardımcısıKandemir, “Yalovalı vatandaşlarımızın büyük önem verdiği eğitim ve öğretim konusu kurumlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve de gönüllü yatırımcılarımızın ilk sırasında yer almıştır, almaya da devam edecektir. Kentimizin, Türkiye çapında gerçekleştirdiği başarılarda herkes tarafından bilinmektedir. Yeniden başarı ivmesini kazanmak için hep birlikte çalışıyor, katkı sunmak adına yolumuza devam ediyoruz.Yalova gündemini uzun zamandan beri işgal eden Atatürk İlkokulu ve Yalova Suzan Tunalı İlkokulu konusu artık netlik kazanmıştır. Yalovalı vatandaşlarımızın talebi, riyaset sahiplerinin de onayı ile adım atılmış, sonuca bağlanmıştır. 1951 yılından eğitim ve öğretim yapan, nice güzel öğrenci yetiştiren Atatürk İlkokulu mevcut konumunu korumuş, tam gün eğitime geçmiştir” şeklinde konuştu.

Kandemir, “Bu süreçte; konuya büyük önem veren ve çalışan Yalova Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisinin sayesinde Yalova iki ayrı okul kazanmıştır. Ayrıca, hiçbir masraftan kaçmayarak, okulun yapımında bütün masrafı üstlenen Orbay Tuna ve Onay Tuna Kardeşlere de şükranlarımızı sunuyoruz. Yalova’ya yakışır bir okul inşa ettirdiler. Yalova’da ikamet eden öğrencilerimiz eğitim – öğretimlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Onlar, Yalova’yı yeniden eski güzel günlerine kavuşturacak ve Yalova için hizmet edecekler. Her şey çocuklarımız için” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT