Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
eğitim

SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ARA TATİLE GİRDİK

Işılak, hiçbir okul kantinlerinde olumsuz bir durum ve sıkıntının yaşanmadığını söyledi..

Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Işılak , eğitim camiasının paydaşları olarak, tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni etti.

Sorunsuz bir şekilde ara tatile girdiklerini açıklayan Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Işılak, “Hiç bir okul kantinlerimizde olumsuz bir durum, sorun ve sıkıntı yaşanmadı. Bu vesile ile her zamankinden daha fazla özen ve duyarlılık gösteren daha çok hassas davranan tüm kantin işletmecilerimize ve kantin çalışanlarımıza sizin aracılığınız ile bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarımız göz bebeğimizdir” dedi.

“Çocuklarımız emin ellerde olacak.”

Gıda sektörünün en güvenilir yerlerinin okul kantinleri olduğunu bir kez daha dile getirerek öğrencilerin özellikle pandemi sürecinde ve devamında sağlıklı beslenmesinin önemine vurgu yaptı.
İkinci eğitim ve öğretim dönemi içinde kantinlerde gerekli önlemleri aldıklarını söyleyen Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Işılak, “Eğitim ve Öğretim yılının ikinci döneminde çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde geçirmeleri amacıyla tüm tedbir ve önlemlerimizi aldık. Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yine mücadelemizin ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Çocuklarımız emin ellerde olmaya devam edecektir ” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT