Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

Subaşı Belediyesi personeline, yangın tatbikatı

TASKİB İtfaiye Personelleri ve Aksel İş Güvenliği Uzmanı Ecem Demirkan tarafından Belediye personeline yönelik ‘Yangın eğitimi ve yangın söndürme tatbikatı’ eğitimi verildi..

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, eğitim çalışmalarına önem ve öncelik verdiklerini söyleyerek “İş güvenliğini sağlama, acil durumlarda yapılması gerekenler konusunda eğitim ve tatbikatları sürdürüyoruz” dedi.

Personelin yangından korunma, tahliye ve müdahale konularında gerekli donanıma sahip olması için gerçekleşen tatbikata belediye personeli katıldı.

Belediye personeline, yangınla mücadele, yangın anında neler yapılmalı, yangınların sebepleri, yangın türleri ve yangın söndürme cihazlarının kullanımı gibi konularda bilgiler verildi.

Tatbikatın sonunda anlatılanlar, belediye şantiyesinde yakılan ateş üzerinden uygulamalı olarak gösterildi.

Yangının ne zaman ve nerede çıkacağının belli olmadığını belirten Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Yangın evimizde de olabilir, çalıştığımız işyerinde de olabilir. Belediye personelimizin herhangi bir yangın durumunda donanımlı bir şekilde olaya müdahale etmesi hayati önem taşıyor. Bu nedenle eğitim çalışmalarına önem ve öncelik veriyoruz. TASKİB İtfaiye Personellerimizin ve Aksel İş Güvenliği Uzmanı Ecem Demirkan’a vermiş oldukları eğitim ve bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT