Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Ekonomi

SUBAŞI BELEDİYESİ’NDEN ÇİFTÇİLERE MAZOT DESTEĞİ


Turan Canbay, çiftçilere indirimli mazot desteğini müjdeledi!

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada çiftçilere özel bir desteği duyuran Başkan Canbay, Subaşı Belediyesi’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt istasyonuyla yaptığı görüşmeler sonucunda özel indirimli fiyatla kırsal motorin verilmesi yönünde anlaşma sağladığını açıkladı.

Üretime destek vermek çok kutsal bir şey..

Haber/Hanife Cömez

Subaşı Belediyesi olarak hedeflerinin üretimi güçlendirmek olduğunu belirten Başkan Canbay “Bizim ana amacımız, üretimi güçlendirerek çiftçilerimizin ve üreticilerimizin yaptığı çalışmalara destek olmaktır. Subaşımızı, bereketin ve çeşitliliğin sembolü haline getirmektir. Biz Subaşı Belediyesi olarak her zaman üretim ve dayanışmayı ilke edindik. Amacımız imkanlarımız dahilinde yaptığımız destekler ve çalışmalar sayesinde hem üretimi arttırmak hem de üreticiye kazandırmak ana amacımız. Yaptığımız son. İş birliklerinden bir tanesi de beldemizde hizmet veren bir akaryakıt istasyonuyla görüşmelerimiz sonucunda, çalışkan çiftçilerimizin üretimine destek olmak amacıyla özel indirimli fiyatla kırsal motorin verilmesi yönünde anlaşma sağladık. Üretime destek vermek, çok kutsal bir şey. Tarlasında, bahçesinde, gece gündüz demeden çalışarak ailesine, evine ve ülkemize üretimle destek veren çiftçilerimize hayırlı olsun. ” dedi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, özel indirimli fiyatla kırsal motorin verilmesi yönünde anlaşmanın yanı sıra her ayın 15’inde adını yazdıran çiftçilerimizin arasından yapılacak kura ile 20 LT mazot desteği sağlanacağını ve başvuruların Çiftçi Kayıt Belgesi (ÇKS) ve traktör ruhsatı ile Subaşı Merkez Mahalle Muhtarlığı’na yapılacağını sözlerine ekledi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT