Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

Tatiller dinlenmeyi hak edilen dönemlerdir.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

‘Tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum’ diyerek mesajına başlayan Başkan Tutuk sözlerine şöyle devam etti;

“Tatillerin dinlenmeyi hak edilen dönemler olduğunu belirten Başkan Tutuk “Unutmamak gerekir ki karnelerde yer alan notlar hiçbir zaman tek başına bir başarı ölçüsü değildir. Karne, sadece dönem boyunca yapılan çalışmaların ve gösterilen performansın neticesidir ve başarının değerlendirilmesinde sadece bir araçtır. Önemli olan evlatlarımıza başarılı notlarıyla birlikte gerekli ahlaki değerleri de kazandırabilmektir. Ve unutmamak gerekir ki karnenin sorumlusu hiçbir zaman tek başına çocuklarımız değildir. Ailelerin bu süreçte her daim çocuklarının yanında yer almaları ve desteklemeleri gerekmektedir. Bu tatil süresince çocuklarımız derslerini tekrar ederek yeni yıl dönemine hazırlık yaparlarsa daha hazırlıklı ve başarılı bir dönem geçirirler. Başarılı olabilmek için tekrar etmek ve düzenli çalışmak önemlidir. Bu vesileyle geleceğimiz olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, onların başarısında çok önemli paya sahip olan öğretmenlerimizin ve velilerimizin iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederim.”

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT