Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

TEHLİKE ARZ EDEN AĞAÇLAR BUDANIYOR

Geçtiğimiz günlerde etkili olan şiddetli fırtına sebebiyle tehlike arz eden dalların olumsuzluğa neden olmaması için Yalova Belediyesi ekipleri tarafından budama çalışmaları yapılıyor..

Ayrıca yapılan budama işlemlerinde kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları, araçların ve vatandaşların geçişini engelleyen dallar içinde gerekli budamaları gerçekleştiriliyor.

Ağaçların sağlıklı şekilde gelişmesi, olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi ve elektrik tellerinin zarar görmemesi için şehir genelinde belirlenen alanlarda ağaç budama çalışması başlattıklarını dile getiren Yalova Belediyesi Park Bahçeler Birimi ekipleri; “Geçtiğimiz günlerde yaşanılan olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok ağaçta zarar meydana geldi. Bununla birlikte şehir merkezinde bazı ağaçlarda ise yaşanılan fırtına sonrası tehlike arz edecek durum oluştu. Ağaçların üst kısımlarında özellikle vinçle tespit ettiğimiz noktalarda derin yaralar ve konuklar bulunmaktadır. Bununla birlikte, ağaçların sağlıklı kalmalarını sağlamak ve yeniden meydana gelebilecek olan fırtına öncesi ağaç dallarının kırılıp herhangi bir zarar vermemesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT