Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ekonomi

TERSANELER BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZ!

Altınova Belediye Başkanı Metin Oral: “Dünya markası tersanelerimizle gurur duyuyoruz.”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Tersaneler Bölgesinde bulunan Beşiktaş, GEMAK, KARMARİN ve Sanmar tersane yöneticilerine ziyarette bulundu..

Ziyaretlerde konuşan Başkan Oral, “Altınova’mızda dünya markası tersanelere sahip olmaktan gururluyuz. Tersanelerimiz; yerli ve milli üretimleriyle, teknolojisiyle,  ülke ekonomisine ve istihdama katkısı ile göğsümüzü kabartmaktadır” ifadelerini kullandı.

Tersane yöneticileriyle görüştü..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral; Beşiktaş Tersanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şevket Murat Bener, GEMAK Tersanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ragıp Kahraman, KARMARİN Tersanesi Tersane Müdürü Ömer Faruk Bakkaloğlu ve Sanmar Tersanesi Tersane Operasyonları, Yatırımlar ve Kamu İlişkileri Direktörü Ali Tunalı’yı ziyaret ederek, kendileriyle görüş alışverişinde bulundu.

“Dünya markası tersanelere sahibiz”

Ziyarette konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Altınova’mızda dünya markası tersanelere sahip olmaktan gururluyuz. Tersanelerimiz, ülke ekonomisine ve istihdama katkısı ile göğsümüzü kabartmaktadır. Özellikle ilçemizdeki tersaneler, ihracata ve vergi sıralamalarında üst sıralarda yere almaktadır. Bu da bizim için gurur kaynağıdır” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT