Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

TOBB Marmara GGK ’dan Anıtkabir’e çıkarma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Marmara Genç Girişimciler Kurulu, Anıtkabir’e anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu özel günde, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İdris Safa Kaya da Anıtkabir’deki heyetle birlikte yer aldı.

TOBB Marmara Genç Girişimciler Kurulu adına Marmara Bölge ve Kocaeli Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mert Kavşut’un önderliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Bursa GGK Başkanı Emre Yıldız, Balıkesir GGK Başkanı Ceyhun Ercan, Sakarya GGK Başkanı Semih Çiftçi, Bilecik GGK Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ve İcra Kurulu üyeleri de hazır bulundu. Ziyaret esnasında Mert Kavşut, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.

“Ülkemizi daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız”

Ziyaretin ardından, duygularını dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İdris Safa Kaya, Atatürk’ün gençlere ve iş dünyasına verdiği önemi vurguladı. Kaya, “Mustafa Kemal Atatürk’ün biz gençlere bıraktığı mirasa sahip çıkma sorumluluğunun bilincindeyiz. Onun ileri görüşlü düşünceleri ve devrimleri, biz genç girişimciler için yol gösterici olmaya devam ediyor. Atatürk’ün izinde, onun gösterdiği yolda ilerleyerek ülkemizi daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Başkan Kaya, ayrıca Atatürk’ün gençleri her zaman ön planda tuttuğunu ve onların yenilikçi fikirlerle Türkiye’yi daha güçlü bir geleceğe taşıyacaklarına olan inancını da sözlerine ekleyerek, “Bizler, Atamızın mirasına sahip çıkarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için kararlılıkla çalışacağız. Bu ziyaret, bize Atatürk’ün ideallerini bir kez daha hatırlatarak, onun izinde yürümek için ilham verdi” ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT