Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Tutuk, hamsi festivalinde

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ile birlikte Yalova Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen hamsi festivaline katıldı.

Başkan Mustafa Tutuk, hafta sonu mesaisinde, Yalova Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin dernek binası bahçesinde organize ettiği ‘Hamsi Festivali’ne katıldı. Festivale katılan vatandaşlarla tek tek selamlaşan Başkan Tutuk, dernek başkanı, yöneticileri ve vatandaşlarla sohbet etti.

Tutuk, “Yalova Belediyesi olarak yanınızdayız”

Başkan Tutuk, gerçekleştirdiği selamlama konuşmasında; “Gerçekten güzel ve anlamlı bir etkinlikte siz, kıymetli hemşehrilerimizle bir aradayız. Karadeniz denince akla ilk gelen şeylerden biri de hamsidir. Bu ve bunun gibi kültürlerin yaşatılması, geleneklerimizin unutulmaması adına yapılan etkinliklerin devamını sağlayan hemşehri derneklerimizi tebrik ediyorum. Toplumumuza yararlı işler yapan ve yöresel kültürlerin yaşatılmasını sağlayan tüm hemşehri derneklerinin de Yalova Belediyesi olarak yanındayız. Her zaman dediğim gibi; başka şehirlerde doğmuş olsak da buluştuğumuz, doyduğumuz, ortak paydamız olan yer Yalova. Bu festivalin gerçekleşmesinde emeği geçen başta dernek başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Konuşmasının ardından Başkan Tutuk’a, derneğe sağladığı katkılardan dolayı Yalova Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim Arslan tarafından plaket takdim edildi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT