Yerel Gündem Haber Girişi : 23 Mayıs 2023 11:24

TUTUK’TAN, İSTANBUL CADDESİ ESNAFINA ÇAT KAPI ZİYARET

 

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, bir yandan yaptığı çalışmalarla şehri geleceğe taşırken bir yandan da vatandaşların beklenti, görüş ve önerilerini yerinde belirleyerek vatandaş gözüyle çalışmaları değerlendiriyor.

 

 

Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, günün büyük bir bölümünü vatandaş ve esnaf ziyaretlerine ayırdı. Esnaf ziyaretlerinin son durağı ise İstanbul Caddesi ve çevresinde bulunan iş yeri sahipleri oldu. Tutuk, dükkan dükkan gezerek esnafın halini hatırını sorup çalışmaları birlikte değerlendirdi.

 

Gittiği her adreste memnuniyetle karşılanan Tutuk, ‘Tüm esnafımızı ziyaret edip talep ve önerilerini dinliyorum. Bir eksik varsa bunu orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. İstanbul Caddemizde yaptığımız özellikle ışıklandırma gibi düzenlemelere tanıklık edenler, sarf ettikleri memnuniyet verici sözlerle bizi mutlu ediyor. Görülüyor ki biz çok yerinde ve doğru müdahaleler ile vatandaşların ve bölge esnafının beklentilerine karşılık verebilmişiz. Esnaflarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.