Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

TUTUK’TAN KANDİL SİMİDİ VE LOKUM İKRAMI

Yalova Belediyesi Regaib Kandili dolayısıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı, Cumhuriyet Caddesi ile Merkez Cami önünde vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu.

İlk olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı ve Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleştirilen kandil simidi dağıtımına Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile eşi Gökşen Şahin Tutuk, Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman, Bahaddin Erbay, Naim Ardıç ve Volkan Dadaloğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Aydın Altun’da katıldı. Her iki noktada ikram edilen kandil simidi ikramı akşam namazının ardından Yalova Belediyesi ekipleri tarafından Merkez Cami önünde kandil simidi ve lokum ikramıyla devam etti.

Regaib Kandili nedeniyle halkıyla bir araya gelen Başkan Tutuk, “Ortak değerlerimiz etrafında buluşan tüm hemşerilerimin kandilini kutluyor, birlik ve beraberliğimizin daim olacağı nice kandiller diliyorum. Bu vesileyle hem hemşerilerimizle bir araya geldik hem de Regaip Kandili vesilesiyle Yalovalı vatandaşlara kandil simidi ikram ettik” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT