Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Üç Mahalle Tek Subaşı Var!

Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar sürdürdüğü yoğun iş temposunun arasında komşularını da ziyaret eden Başkan Canbay, “Her zaman söylediğimiz gibi ayrı gayrı yok, üç mahalle tek Subaşı var” dedi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, ev ziyaretleri kapsamında belde sakinleri ile buluştu. Başkan Canbay, aile ziyaretleri kapsamında beldede yaşayan vatandaşları ziyaret ederek vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyip notlarını aldı.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, fırsat bulduğu her anı değerlendirerek belde sakinlerinin kapılarını çalmaya devam ediyor. Canbay, Subaşı’nın her bölgesini karış karış gezerek vatandaşlarla yakından ilgileniyor.

“GAYRETİMİZ VE ÇABAMIZ, SUBAŞILI VATANDAŞLARIMIZ İÇİN”
Vatandaşlarla sürekli bir araya geleceklerini belirten Başkan Canbay, “Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Hizmet noktasında zamanı verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Gayretimiz ve çabamız bütün Subaşılı vatandaşlarımız içindir.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Canbay, “Bizler bu milletin hizmetkârıyız. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar sürdürdüğümüz yoğun iş tempomuzun arasında komşularımızı evlerine misafir olarak, hayır dualarını aldığımız vatandaşların güler yüzü, bizlere güç veriyor.” dedi.

Hane gezileri sırasında vatandaşların kahve teklifini geri çevirmeyen Canbay, konuk olduğu evlerde vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT