Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

ULAŞIMA VE SUYA ZAM YOK!

Subaşı Belediyesi su ve ulaşım ücretlerinde artış yapmayacağını duyurdu!

Belediye Başkanı Turan Canbay, 2024 yılı gelir tarifelerinin görüşüldüğü aralık meclisinde alınan karar gereği su ve ulaşım ücretlerinde artış yapılmayacağının müjdesini verdi..
 
Subaşı Belediyesi, başta su ve ulaşım olmak üzere belediye hizmetlerinde zam yapmama kararı aldı. Başkan Turan Canbay, belediye meclisinin aldığı karar gereği 2023 birim fiyatlarının, 2024 yılında da geçerli olacağının bilgisini vererek, toplu ulaşım ve su hizmetlerinde zam yapılmayacağını söyledi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Ekonomik zorlukların yaşandığı bu günlerde vatandaşımıza destek olmak amacıyla, belediyemiz tarafından sunulan hizmetlere 2024 Yılı Gelir Tarifelerinin görüşüldüğü Aralık Meclisinde almış olduğumuz karar gereği; herhangi bir zam yapmama kararı aldık. Sunulan hizmetlerde özellikle içme suyu ve toplu ulaşım başta olmak üzere belediyemizce sunulan hizmetin tarifesi aynı kalacak. Her zaman olduğu gibi zor zamanlarında da hemşehrilerimizi yanında olmaya gayret ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT