Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
asayiş

Uyuşturucuyla mücadelede 4 bin 930 vatandaş bilgilendirildi

  • Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelede toplumsal bilinç oluşturulması için aralıksız çalışıyor.

Uyuşturucu madde kaçakçılığı bağlamında Yalova’da son derece hassas bir görev üstlenen güvenlik güçleri, geçmişin doğal afetlerinden daha korkunç olan ve bir insanlık suçu olan uyuşturucu maddeler ve uyuşturucu suçları ile mücadeleyi, “Bütün çocukları kendi çocukları olarak gören” bir anlayışla sürdürüyor.

Bu bağlamda; Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelede toplumsal bilinç oluşturulmasına yönelik gerçekleştirilen önleme, bilgilendirme ve farkındalık çalışmaları gerçekleştiriliyor. Uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele sürecinde kurumlar arası iş birliği çalışmaları kapsamında, yerel yönetimler, Yalova Üniversitesi Rektörlüğü, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ile özel sektör çalışanlarına yönelik çalışmalarımız aralıksız sürdürülüyor.

En İyi Narkotik Polisi Anne, Narkorehber, Narko Gençlik, Narko Nokta Projeleri kapsamında; 8 faaliyette 380 anne ve anne adayına Narkoanne Eğitimi verildi. 15 Narkonokta faaliyeti ile 3 ibn 23 kişiye ulaşıldı. 23 Narko Yetişkin faaliyetleri ile 1526 kişi olmak üzere genel toplamda; 4 bin 930 vatandaşa ulaşılarak bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirildi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT