Ulusal Gündem Haber Girişi : 09 Kasım 2021 15:01

YALOVA BELEDİYESİ 10 KASIM PROGRAMLARI

Yalova Belediyesi, 10 Kasım’da çeşitli programlar gerçekleştirecek. Yalova Belediyesi tarafından, Atatürk’ün vefatının 83.yılı nedeniyle “10 Kasım Yas Günü Fotoğraf Sergisi” Kent Müzesi’nde açılacak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünyaya çevrecilik mesajı verdiği Yürüyen Köşk’ün ismi İstanbul Veli Efendi Hipodromu’nda tanıtılacak. Yürüyen Köşk Koşusu TJK ve Tay TV’de 16.30’da canlı olarak gerçekleşecek.

10 Kasım Yas Günü Fotoğraf Sergisi Düzenlenecek

Yalova Belediyesi, Atatürk’ün vefatının 83.yılı nedeniyle Yalova’da fotoğraf sergisi düzenleyecek.  10 Kasım Yas Günü Fotoğraf Sergisi 10 Kasım Çarşamba günü saat 9.15’de Kent Müzesi’nde açılacak. 10-20 Kasım tarihleri arasında Kent Müzesi’nde vatandaşların ziyaretine açık olacak.

Veli Efendi Hipodromunda Yürüyen Köşk Koşusu Yapılacak

Yalova Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü (TJK) ortaklığında düzenlenen “Yürüyen Köşk Koşusu” 10 Kasım’da yapılacak. İstanbul Veli Efendi Hipodromunda bu yıl Yürüyen Köşk koşusunun 5’incisi düzenlenecek. Koşu, TJK ve Tay TV’de 16.30’da canlı olarak yayınlanacak. Programa, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da katılacak.