Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

Yalova Belediyesi haneleri gezmeye devam ediyor

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 14 mahalle için başlatılan tarama çalışması İsmetpaşa Mahallesi’nde devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda başlatılan mahalle tarama çalışmaları Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü gözetiminde çalışmalarını sürdürüyor.

Gerçekleştirilen tarama hizmetleri sayesinde Yalova’da girilmedik hane bırakılmayarak vatandaşın ihtiyaçları tespit ediliyor ve ardından ihtiyaç sahiplerine gereken destek çalışması yapılıyor.
İsmet Paşa Mahallesi’nde devam eden tarama çalışmaları hakkında bilgiler veren müdürlük yetkilileri, “İlk olarak Bağlarbaşı Mahallemizde başlatmış olduğumuz hane taramalarımızı İsmet Paşa Mahallemizde hız kesmeden devam ettiriyoruz. Yalova halkımızın talep ve isteklerini dinleyip gerekli notlarımızı alıyoruz. Aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz hane taramalarında engelli, yaşlı, ihtiyaç sahibi, hasta, yetim, öksüz, şehit ve gazi yakınlarını tespit ediyoruz. Akabinde ihtiyaç sahibi hanelere kısa sürede dönüş yaparak müdürlüğümüzün vermiş olduğu sıcak yemek, hasta bakım, nakil, ambulans hizmeti, berber ve kuaför gibi hizmetlerden yararlanmalarını sağlıyoruz. Önceliğimiz halkımız ve onların memnuniyetidir” ifadelerine yer verdi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT