Yerel Gündem Haber Girişi : 06 Ekim 2022 15:45

YALOVA BELEDİYESİ, TAM BANA GÖRE GENÇLİK FESTİVALİ’NDE

 

YALOVA BELEDİYESİ, TAM BANA GÖRE GENÇLİK FESTİVALİ’NDE

 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla başlayan ‘Tam Bana Göre Gençlik Festivali’ne katıldı. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen festivalde Yalova Belediyesi standı da yer aldı.

 

Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ve Türkiye'nin en büyük gençlik festivali olma özelliği taşıyan etkinlikte; müzik dinletileri, konserler, genç sanatçıların sahneleri, tiyatro, sinema ve e-spor etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

 

VR Gözlük ile Yürüyen Köşk Turu

 

 

Yalova Belediyesi, kurduğu stantta çevre abidesi Yürüyen Köşk’ün, VR gözlük ile tanıtımını gerçekleştiriyor. İlk kez yapılan bu uygulama ile ziyaretçiler, Yürüyen Köşk’ü sanal gerçeklik gözlüğü ile gezme imkanı buluyor. Ayrıca Yalova Belediyesi yetkilileri tarafından ziyaretçilere kağıt yapımı hakkında bilgiler de aktarılıyor. Katılımcılar, kendi kağıtlarını kendileri yapabiliyor.

 

Başkan Vekili Mustafa Tutuk Standın Başında

 

 

152 belediyenin stant açtığı festivale Başkan Vekili Mustafa Tutuk da katılarak Yalova Belediyesi standında yerini aldı. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi stantta ağırlayan Başkan Vekili Tutuk, Yalova’da gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında kendisine bilgiler verip fikir alışverişinde bulundu. Birçok belediye başkanı ve katılımcı ile Yalova Belediyesi standında buluşan Başkan Vekili Tutuk, Yalova’nın tanıtımını kendisi yaparak şehre özgü çeşitli hediye takdimlerinde bulunup Yalova Sütlüsü ikramında bulundu.

 

3 Milyonun üzerinde ziyaretçinin hedeflendiği festival, 9 Ekim Pazar günü sona erecek.