Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Foto Galeri

Yalova Belediye’sinden hane taramasına devam!

Hane taramasıyla tüm evlerden alınan notlar, sorumlu müdürlüklere ileterek kısa sürede çözüme kavuşuyor..

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 14 mahalle için başlatılan tarama çalışması Mustafakemalpaşa Mahallesi’nde devam ediyor..

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda mahalle taramalarına devam eden Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personelleri, Yalova’da girilmedik hane kapısı bırakmıyor. Kapısı çalınan hanelere görevliler tarafın Başkan Tutuk’un selamları iletilirken vatandaşların talep ve istekleri not alınıyor.

Mustafakemalpaşa Mahallesi’nde aile taramalarının devam ettiğini belirten Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, “Mahallerimizde aile taramalarına ara vermeden devam ediyoruz. Mustafakemalpaşa Mahallemizde de diğer mahallelerimizde yapmış olduğumuz gibi vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerinin yanında hanelerde engelli, yaşlı, ihtiyaç sahibi, hasta, öksüz, yetim, şehit ve gazi yakını olup olmadığını tespit ediyoruz. Yapılan hane taramasıyla tüm hanelerden alınan notlar sorumlu müdürlüklerimize ileterek kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyoruz” dediler.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT