Yerel Gündem Haber Girişi : 31 Mart 2023 10:54

Yalova Gençliği Kent Meclisinde Toplandı

Yalova Gençliği Kent Meclisinde Toplandı

 

Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi organizasyonu, Yalova Belediyesi riyasetinde gerçekleştirilen iftar programına Yalovalı gençler yoğun katılım sağladı.

 

 

Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen iftar programında; Yalova Belediye Başkanı Mustafa TUTUK, Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa KANDEMİR, Yalova Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Volkan YILMAZ, Yalova Kent Konseyi Genel Sekreteri Erkan ÇETİNTAŞ ve Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Fatih AYAZ vardı. Kuran Tilaveti ile başlayan programda, Yalova Belediye Başkanı Mustafa TUTUK gençleri kapsayıcı bir konuşma yaptı. Konuşmasında; “ Bugün burada, herkese eşit mesafede, herhangi bir ayrım yapmadan sizleri selamlıyorum. Gençlerimizle gençleşiyor, onlarla birlikte yeni ufuklar kazanıyoruz. Onlar sayesinde büyük başarılara imza atıyoruz. Gençlerin fikirleri ve soruları bizler için daha da kıymetli oluyor. “ dedi. Sayın TUTUK, iftar sonrasında gençlerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

 

 

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa KANDEMİR, yapılan organizasyonla ilgili olarak; “ Bugün, farklı düşüncedeki kardeşlerimiz bir araya geldi. Kent Konseyi bünyesinde adaletli ve eşit davranarak tüm Yalovalıların gönlünü alıyoruz. Başta bu organizasyonu hazırlayan gençlik meclisimize sonrasında Yalova Belediye Başkanı Sayın Mustafa TUTUK’a teşekkürlerimizi sunuyorum.“ dedi.