Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Yalova Güçbirliği Federasyonu daha da güçleniyor

Güçbirliği Federasyonunun kurucu yönetim kurulu üyelerinden olan Nurten Anıl, bireysel olarak Güçbirliği Federasyonu üyesi oldu. Nurten Anıl’ın başkanı olduğu KATFA-DER Yönetim Kurulu kararınca federasyona dernek adına üye oldu.

“Hepimiz için hayırlı olsun”

Yalova’da faaliyet gösteren Uluslararası Kadın Ve Toplumsal Gelişim Derneği (KATFA-DER) Başkanı Nurten Anıl, “Yalova’da sosyal, kültürel, ekonomik hayatın iyileştirilmesi, kadın ve toplumsal gelişime yönelik projelerimiz ile farkındalık yaratan faaliyetlerimiz, projelerimiz devam edecektir. Bu projelerimizin daha da büyüyerek artması, daha geniş kitlelere yayılması için dernek olarak Güçbirliği Federasyonuna katılım sağladık. Yalova’mızın sorunları ve çözüm önerilerine yönelik çalışmaları birlikte yapmayı hedefliyoruz. Bu amaçla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

“KATFA-DER ‘in katılımı ile federasyonumuz daha da güçlenecek”

Yalova Güçbirliği Federasyon Başkanı İlhami Başkan ise KATFA-DER’in federasyona üye olmasından duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek, “KATFA-DER’in yapmış olduğu birçok çalışmalar göz dolduruyor her alanda yaptıkları projeler yerine ulaşıyor. KATFA-DER ‘in katılımı ile federasyonumuz daha da güçlenecek birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT