Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi Ankara’da

AKK Başkent Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen “100. Yılda 100 Genç Lider Başkent’te’’ programı Ankara’da gerçekleştirildi.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği koordinesinde AKK Başkent Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen “100. Yılda 100 Genç Lider Başkent’te’’ programı, 21-22 Ekim arasında Ankara’da gerçekleştirildi. Programa, Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi de katılım sağladı. Yalova’yı Yalova İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ve Kent Konseyi Gençlik Meclisini ise Ahmet Anıl Sözbilici temsil etti.

Kent Konseyi Meclisini temsilen katılım gösteren Ahmet Anıl Sözbilici, 21 Ekim günü Ankara Büyükşehir Meclisinde yaptığı konuşmada Kent Konseyi Meclis ile ilgili genel bilgiler verdi. Sözbilici, “Seçildiğimiz günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetler ile katılımcılara bilgiler aktardık. Bu etkinlik kapsamında çeşitli illerde bulunan meclislerin yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetler gözlemleyerek Yalova gençlerinin sorunları adına daha sağlam ve parlak adımlar atmak için gerekli bilgi birikimleri edindik” dedi.

Etkinlik sonunda Türkiye Kent Konseyleri Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Başkent Gençlik Meclisi Başkanı Halil Ecer tarafından Yalova temsilcisine katılımları için plaket ödülü takdim edildi.

Ahmet Anıl Sözbilici, “Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılında Başkentte gerçekleştirilen ” 100. Yılda 100 Genç Lider Başkent’te ” programında emeği geçen Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Kent Konseyi, Türkiye Kent Konseyleri Birliği, Başkent Gençlik Meclisi ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bu konuda desteklerini esirgemeyerek gerekli desteği veren Yalova Kent Konseyi’ne ve Yalova Belediyesi’ne de ayrıca teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT