Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

Yalova Kent Konseyi’nden, Olağan Genel Kurul toplantısına çağrı!

Demokratik ve de katılımcı anlayışla hareket ettiklerini söyleyen Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir kurul üyelerine ve basına çağrı yaptı!

Yalova Kent Konseyi, 6. Dönem 3. Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirecek.

Yalova Kent Konseyi, 18.01.2024 perşembe günü 15.00’da Raif Dinçkök Kültür Merkezinde Meclis Salonu’nda yapılacak. Genel kurula, sene içerisinde toplanan verilerin raporları sunulacak.

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir genel kurul üyesi olan mülki idari amirleri ziyaret ederek, davetiyelerini bıraktı. Yalova Valiliği ile başlayan ziyaret genel kurul üyesi olan mülki idari amirlerle devam etti.

Genel Kurul üyelerinin ve basının davetli olduğu program hakkında bilgi veren Kandemir, “ Göreve geldiğimizden bu yana şeffaf olmaya ve genel kurul üyelerimizle birlikte hareket etmeye özen gösterdik. Birçok dönemde yapılamayanı yaparak genel kurul üyelerimizle toplantılarımızı sıklaştırdık. Yaptıklarımızı kendilerine anlattık ve onların onayını aldık. Şimdi üçüncü kez genel kurul üyelerimizle bir araya geleceğiz. Seçimsiz olağan genel kurulumuzda, bu zamana kadar meclislerimizden, çalışma guruplarımızdan, gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan elde ettiğimiz verileri rapor haline getirdik ve bunların sunumunu yapacağız. Genel kurulumuzun onayı ile de ilgili yerlere raporumuzu ileteceğiz. Demokratik ve de katılımcı anlayışla hareket etmek bizlerin en önemli adımı haline geldi böyle de devam edeceğiz. Genel kurulumuza herkesi bekliyoruz” dedi.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT