Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

YALOVA’NIN HER KÖŞESİNDE İZİMİZ VAR


Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, geride kalan 4 yılı değerlendirilerek yeni yılda yapılacak olan çalışmalar hakkında ipuçları verdi..


31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde yaptığı çalışmalar nedeniyle adaylığına kesin gözüyle bakılan Mustafa Tutuk, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Yalova Belediye Başkanı Adayı olarak açıklandı.

Cumhurbaşkanının açıklamaları sonrasında durum değerlendirmesi yapan Başkan Tutuk; “Cumhurbaşkanımızın 4 yıl önce bize duyduğu güveni boşa çıkartmadık. 31 Mart seçimlerinden de zaferle ayrılarak kendisini mahcup etmeyeceğiz. Yalova’mızın 14 mahallesinde de önemli işlere imza attık. Şehrimizin her köşesinde izimiz var” dedi.


“2020 yılında yapılan yolsuzluk operasyonu sonrasında görev bize tebliğ edildi” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tutuk şöyle devam etti: “Koltuğa oturduğumuzda ilk iş olarak belediyenin mali durumunu ele aldık. 281 icra dosyası, 1126 alacaklı ödeme bekliyordu. Tüm bu dosyaları kapattık. Esnafa ve müteahhitlere olan borçları ödedik. Personelimizin içeride birikmiş alacaklarını sıfırladık. Yalova Belediyesi’ne mali bir düzen getirdik. Belediyenin herkesin gözünde kaybolan itibarını yeniden tesis ettik.”


DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT