Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Foto Galeri

YARINIMIZIN GARANTİSİ YOK!

Görme engellileriyle kol kola yürümeye devam edeceğini söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 7–14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı..

Başkan Oral yaptığı açıklamada, “Görme engelliler için özgürlüğün simgesi olan ‘Beyaz Baston’ toplumu birleştiren, harekete geçiren önemli bir semboldür. Bu sembol etrafında bir araya gelerek, görme engelli kardeşlerimizle kol kola yürümeye, engelleri birlikte aşmaya devam edeceğiz” dedi.

Yarınımızın garantisi yok, kalıcı çözümler üretmek lazım..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Engelli olmak hiç kimsenin kendi tercihiyle seçtiği bir durum değildir. Bugün böyle bir sağlık problemi olmayan kişinin, yarın çeşitli nedenlerle engelli olmama garantisi yoktur. Bu nedenle görme engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak, problemlerini çözmek, onlara sahip çıkarak sorunlarına ortak olmak insani bir görevdir. Unutmayalım ki mutlu bir toplum mutlu bireylerle oluşur. Bu bilinçle Altınova Belediyesi olarak, çalışmalarımızda engelli vatandaşlarımızın yaşamlarında kalıcı çözümler üretiyoruz” ifadelerini kullandı..

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT