Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ekonomi

YERLİ SANAYİ DESTEKLENMELİ, YERLİ ÜRÜNLER SATIN ALINMALI!

Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türkiye’de üretilen yerli ürünleri satın alarak yerli sanayinin desteklenmesi gerektiğini söyledi..

12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, vatandaşların Türk mallarına sahip çıkması gerektiğini söyleyerek, “Ülkemizde her alanda, her sektörde yeli ve milli seferberlik başlatılmıştır. Yerli ve milli teknoloji gelişerek kendi ürünlerimizi üreterek dışa bağımlılık azalmaktadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu milli ve yerli seferberliği sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

“Yerli ürünleri satın alınmalı”

Türkiye’de üretilen yerli ürünleri satın alarak yerli sanayimizin desteklenmesi gerektiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gündelik hayatta tasarrufa dikkat etmeliyiz. Eşya, para, elektrik, su ve gıda tüketimi gibi birçok konuda tasarruflu davranmak ve tutumlu hareket etmek cimri olmak anlamına gelmez. Yalnızca kendimize ait olanı değil, kamuya ait, ortak kullandığımız her şeyi kendimizinmiş gibi özenle korumalıyız” diye konuştu.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT