Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
eğitim

YÜRÜYEN KÖŞK ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK!

                    

Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında 2024 yılının ilk programı olan Yürüyen Köşk çocuk oyunu, minikler için sahne alacak..

Yalova Belediyesi yeni yılda, birbirinden zevkli ve eğitici etkinliklerle sevgili çocukların yanında olmaya hazırlanıyor.  

Şehrimizin en gözde mekanı durumunda olan Yürüyen Köşk’ün hikayesini ücretsiz olarak gösterime sunmaya hazırlanan Yalova Belediyesi, Yürüyen Köşk’ün hikayesini çocuklara sahnelemek için, minikleri ve kıymetli ebeveynlerini “Yürüyen Köşk” çocuk oyununa bekliyor..

Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında çocuklar için düzenlenecek etkinliklerin açılışı bu hafta sonu “Yürüyen Köşk” çocuk oyunu ile yapılacak. 6 Ocak Cumartesi günü ücretsiz olarak sahnelenecek gösteri, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seans olarak yapılacak. Yalova Belediyesi Çocuk Tiyatrosu’nda düzenlenecek etkinliğe; www.yalova.bel.tr adresindeki etkinlikler kısmında ki kayıt işleminden sonra ebeveynlerin telefonlarına SMS ile gelecek olan Qr kodu okutularak sahnelenecek oyun izlenebilecek. Yapılan uygulamayla 3 farklı oyun için kayıt yaptıran ve oyunlara gelmeyen ebeveynler devam eden süreç içinde kayıt yaptıramayacak.

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT